Crvena zvezda primila gol sa pola terena ali ipak slavila protiv IMT-a

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su IMT u Loznici na Lagatoru sa 3:1 u 11. kolu Superlige i odmakli su sada OFK Beogradu za pet bodova na tabeli uz meč manje.

Trener crveno-belih Vladan Milojević je za ovaj meč "promešao" karte i u startnu postavu je uveo mnoge igrače koji nisu bili standardni od starta sezone - Gelora Kangu, Jegora Pruceva, Dalsija, Milsona...

Uzbudljiv meč viđen je na novom stadionu u Loznici, gde je Zvezda povela u 35. minutu preko Milsona, koji je imao dobar solo-prodor po levoj strani.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, a mogao je rezultat da bude i mnogo ubedljiviji, jer je Zvezda pogodila dve stative i imala nekoliko stopostotnih šansi koje pre svega nije koristio Bruno Duarte.

Nastavila je zvezda da napada i u drugom poluvremenu i propustila je ponovo dve dobre šanse, a onda je usledio šok. Francus Žan Kur je sa skoro pola terena iskoristio izgubljenu loptu Rodića i izletanje Glazera daleko van kaznenog prostora i spektakularnim lobom doneo je domaćem timu izjednačenje.

Zvezda je nastavila da napada odmah posle primljenog gola i brzo je uspela da vrati prednost, posle samo 9 minuta, kada je Rodić odlično skočio posle kornera i postigao gol, pa se tako iskupio za kiks

Na kraju je Silas postavio konačan rezultat u bukvalno poslednjim momentima meča.